0908 25 20 71
MENU

Kamenárstvo JANTÁR

Kamenárstvo Jantár pôsobí na trhu už niekoľko rokov a vo svojich produktoch spája klasiku s moderným umením. Zaoberáme sa cintorínskou a stavebnou architektúrou a prinášame iba tie najkrajšie pomníky, zakrytia hrobov či urny. Poskytujeme nielen výrobky, ale aj kompletnú realizáciu akéhokoľvek náhrobného pomníka či urnovej schránky. Medzi naše ďalšie služby patrí aj zhotovenie žulových schodov, dlažby alebo parapetných dosiek, predaj lampášov, váz a krížikov.

Našim cieľom je skrášliť cintorín a hroby Vašich blízkych. Preto pomníky zhotovujeme presne podľa Vašich želaní a z viacerých materiálov – štiepaný kameň alebo prírodný kameň. V našej ponuke je hneď niekoľko druhov okrasného písma, ktoré je možné umiestniť na pomníky. Ak mal Váš blízky nejaké konkrétne prianie, nepoznáme obmedzenia a urobíme všetko preto, aby sme mu vyhoveli. Záleží nám na emóciách, a preto ich vkladáme aj do všetkých našich produktov. Postaráme sa o milú a príjemnú spomienku na Vašich najbližších vždy, keď sa pozriete na ich pomník.

Pri práci používame tie najkvalitnejšie a najodolnejšie materiály, ktoré sú dostupné. Pomníky, urny, zakrytie či dlažby alebo parapetné dosky tak ostanú používateľné aj niekoľko rokov po ich zakúpení. Produkty nášho kamenárstva Jantár sú teda spojením jedinečnej krásy a dokonalej kvality.

Vďaka dlhým rokom plných skúseností poskytujeme aj odborné poradenstvo či usmernenie pri výbere pomníka pre Vašich blízkych. Veríme, že každý pomník je spojením umenia, krásy a elegancie. A my sa postaráme o to, aby sa na Vašich milovaných nikdy nezabudlo.

Kontaktujte nás buď telefónnym číslom, e-mailom alebo kontaktným formulárom a my Vám poskytneme svoje služby.

Pozrite si naše lokality - kamenárske práce v Žiline, kamenárske práce Považská Bystrica