0908 25 20 71
MENU

Kamenárstvo Žilina

služby kamenárstva Žilina

Kamenárstvo

Kamenárstvo Jantár pôsobí v Žiline a okolí už dlhé roky a je známe vysokou kvalitou spracovania, precíznosťou a produktami, s ktorými sú naši zákazníci maximálne spokojní. Náhrobné kamene a pomníky sú najväčšou úctou, ktorú môžete dať svojim zosnulým. Ponúkame vám možnosť odborného poradenstva pri výbere materiálov, tvarov a produktov. Všetky pomníky sú spojením umenia, elegancie a dôstojnosti. Na výrobu používame vysokokvalitné a odolné materiály, aby boli krásne ešte dlho po zakúpení. Obsluhujeme celý okres Žilina a jeho okolie – sme kamenárstvo pre Kysucké Nové Mesto, Čadcu, Martin, Vrútky, aj celú Rajeckú dolinu. Naše náhrobné kamene a pomníky uvidíte v Hričove, vo Vadičove, či v Turí a okolí.

 

Vyrábame náhrobné kamene aj pomníky

Pri vyhotovovaní náhrobných kameňov, pomníkov, dosiek či schodov používame prírodné, vysoko odolné materiály ako štiepaný kameň alebo prírodný kameň. K náhrobným kameňom a pomníkom vám ponúkame široký výber cintorínskych doplnkov - vázy, lampáše, kríže,.. V našej ponuke nájdete jednohroby, dvojhroby, monumenty či rôzne zakrytia hrobov. Predstavám sa medze nekladú, zhotovíme vám náhrobný kameň alebo pomník podľa vašich predstáv.

náhrobné kamene Žilina

Hroby pre domácich miláčikov

Pre Vaše obľúbené zvieratko zhotovíme hrob, náhrobný kameň alebo pomník pre Vášho domáceho miláčika. Náhrobný kameň pre Vášho psíka, mačku či iné zhotovíme podľa vašich predstáv či nákresov. Pomník doplníme o nápis, spomienku či fotografiu.

 
pomníky Žilina

Výroba a obnova písma na pomníku


Zvečnite obľúbený výrok vášho zosnulého. Dajte ho vyryť do kameňa. Ponúkame vám písmo na pomník v niekoľkých druhoch, veľkostiach a prevedeniach písma. Je len na vašom výbere. Zaručujeme kvalitu a detailnosť prevedenia
 

Využite naše doplnkové služby na okrášlenie hrobu vášho zosnulého. Veríme že si vyberiete z nášho katalógu doplnkov, kde nájdete rôzne vázy, lampáše, kríže, schody a ďalšie produkty. Do pozornosti dávame ponuku „fotografia na náhrobný kameň“, vďaka ktorej si budete pamätať svojho drahého zosnulého.

kamenárstvo Žilina - hroby
Zavolajte nám