0908 25 20 71
MENU

Kamenárstvo Považská Bystrica

kamenárstvo považská bystrica

Kamenárstvo


Kamenárstvo Jantár pôsobí aj v Považskej Bystrici už niekoľko rokov a svojim zákazníkom ponúka vysokú kvalitu spracovania, precíznosť a snahu splniť najrôznejšie požiadavky zákazníka. Pomníky sú dôstojnou ozdobou cintorína a zložením úcty na miestach posledného odpočinku. Naším cieľom je dôstojná úprava hrobu Vášho blízkeho.

Na výrobu náhrobných kameňov používame viaceré, všetko vysokokvalitné a odolné materiály ako štiepaný kameň alebo prírodný kameň. Pomníky, urny, náhrobné kamene, dlažby či schody alebo parapetné dosky tak zostanú použiteľné a krásne aj veľa rokov po ich zakúpení.

Máme dlhoročné skúsenosti. Vďaka nim Vám vieme poskytnúť odborné poradenstvo ohľadne výberu materiálov, tvarov, prípadné zhotovení v každej cenovej relácii. Vieme poskytnúť usmernenie pri akejkoľvek otázke alebo požiadavke. Veríme, že každý pomník je spojením umenia, krásy a elegancie.

Pomníky a náhrobné kamene od nás sú známe v Považskej Bystrici a jej širokom okolí.

 

Náhrobné kamene a pomníky


Našou prioritou je, aby ste Vy boli spokojný. Preto pri práci a montáži dbáme aj na tie najmenšie detaily. Ponúkame kvalitné spracovanie a komplexné služby od návrhu, až po realizáciu, vrátane širokej ponuky doplnkov k pomníkom a cintorínskej architektúry. Všetky materiály, ktoré pre Vás spracujeme sú prírodné a vysoko kvalitné, čo zaručuje odolnosť a dlhú životnosť.

Medzi našu ponuku náhrobných kameňov a pomníkov sa radia jednohroby, dvojhroby či monumenty, žulové zakrytia hrobov, urny a urnové schránky, ku ktorým poskytujeme množstvo ďalších dodatočných produktov ako lampáše a vázy... Využite aj Vy naše služby za jedinečné ceny.

Hroby a pamätníky pre domácich miláčikov

Naposledy ste sa rozlúčili so svojím štvornohým miláčikom a chcete si navždy zvečniť jeho pamiatku? Máme pre Vás riešenie: Náhrobný kameň pre psa. Podľa Vašich predstáv, fotografií alebo nákresov Vám zhotovíme náhrobný kameň pre Vášho miláčika.

náhrobné kamene
 
pomníky považská bystrica

Písmo na pomníkNápisy na náhrobnom kameni či pomníku sú základným estetickým doplnkom. Jeho tvar, veľkosť či umiestnenie vytvárajú celkový dojem, preto je jeho výber dôležitou súčasťou pri výbere pomníka.

Ponúkame Vám viacero druhov písma v niekoľkých možnostiach prevedenia- pieskové, zlaté, strieborné či biele. Výber je len na Vás avšak vieme Vám poradiť ohľadom zladenia farieb kameňa a písma.

Samozrejmosťou je kvalitné a detailné prevedenie- profesionálne, rýchlo a spoľahlivo.

 

 

Doplnkové služby

 

Pamätáte si na časy, keď ste na hroby Vašich drahých niesli kyticu kvetov no zabudli ste na vázu, keď ste niesli nádherné lampáše alebo misky, aby ste ozdobili hrob Vášho drahého? Toto je už minulosťou. Nič nosiť nemusíte. Všetko potrebné Vám vieme dodať.

Kamenárstvo Považská Bystrica ponúka pre Vás uľahčenie a pre Vášho zosnulého okrášlenie hrobu. Z nášho katalógu si môžete vybrať lampáše, vázy, krížiky, schodíky či rôzne ďalšie produkty a služby, ktoré pre Vás s radosťou vykonáme.

Do našej ponuky radíme možnosť pridania fotografie na náhrobný kameň, ktorá Vám bude verne pripomínať Vášho zosnulého, pretože fotografia je obrazom zachytený okamih, ktorý sa už nikdy nemôže opakovať.

Naše pomníky a náhrobné kamene môžete vidieť na cintorínoch: Považská Bystrica, Orlové, Považské Podhradie, Považská Teplá, Podmanín, Šebešťanová, Prečín, Svrepovec.

kamenárstvo považská bystrica
Zavolajte nám