0908 25 20 71
MENU

Recenzie zákazníkov

Ďakujeme našim zákazníkom za ochotu zveriť nám svoj názor. Ak si aj vy prajete napísať recenziu, kontaktujte nás prosím!Majka,


Seriózny prístup s odborným poradenstvom.

Michal,


Skvelý pomer kvalita - cena

Uričová Jarmila,


Ďakujem kamenárstvu Jantár za výborné prevedenie prác pri rekonštrukcii starého dvojhrobu. Vysoko oceňujem dostupnú cenu, seriózny prístup k zákazníkovi, poradenstvo, profesionálnosť, kvalitu a dotiahnutie práce do posledných detailov. Som presvedčená, že ak si vyberiete práve toto kamenárstvo, nebudete sklamaní. Odporúčam.

Maria zbojova ,


Bola som veľmi spokojná. Perfektný prístup k zákazníkovi rýchle dodanie tovaru a perfektne odvedená práca. Spokojná na tisíc percent.

adam,


Výborný a profesionálny prístup, poradenstvo a odborne prevedená práca prepracovaná do detailov. Dobrá cena, odporúčam!

Iveta Dlhopolčeková,


Oceňujeme milý a profesionálny prístup Kamenárstva Jantár pri objednávke a realizácii rekonštrukcie nášho rodinného dvojhrobu. Ďakujeme všetkým, ktorí vykonávali konkrétne práce a dokončili dielo pred dohodnutým termínom k našej maximálnej spokojnosti. Sme radi, že sme si vybrali práve túto firmu. Určite odporúčame!

Janka,


Z vlastnej skúsenosti odporúčam, super práca - veľká spokojnosť. Ďakujeme

Janurová J.,


Ďakujem kamenárstvu Jantár, za perfektne odvedenú prácu, dielo prepracované do detailov, s umeleckým cítením pána majiteľa a snahou vyhovieť predstavám zákazníka. Maximálna spokojnosť. Sme radi, že sme sa rozhodli pre túto firmu.

Gabriela Jandzíková ,


Kamenárstvo Jantár môžem, len doporučiť, veľká spokojnosť s ochotou, dokonalou prácou a v neposlednom rade s dobrou cenou v porovnaní s inými kamenárstvami.Veľmi milý mladý pán, ktorý sa vie prispôsobiť k zákazníkovi. ĎAKUJEM

Katarina Pitekova Peter Manga,


Boli sme velmi spokojny,vsetko na jednotku.Odporucame a dakujeme

Andrea Trnovcová,


S výsledkom práce som mimoriadne spokojná. Všetko, na čom sme sa dohodli, bolo zrealizované načas a kvalitne. A pritom ten hrob je v ťažko prístupnom teréne. Týmto chcem pánovi Lysíkovi ešte raz poďakovať. Kamenárstvo Jantár odporúčam.

Erika Kozáková,


Ďakujem kamenárstvu Jantár, za peknú a krásnu odvedenú prácu, s umeleckým cítením pána majiteľa a snahou vyhovieť predstavám zákazníka. Maximálna spokojnosť. Oceňujeme milý a profesionálny prístup .